To są wszystkie elementy składowe mocowania silnika: 3mm płyta aluminiowa, 4 D-Lock'i, 4 śruby M6 wraz z podkładkami, 4 długie śruby M5 z podkładkami, 4 nakrętki kłowe M5 i 2 klocki drewniane o grubości 3cm
Here you see all engine mount parts: 3mm alu plate, 4 D-Locks, 4 M6 screws with washers, 4 long M5 screws with washers, 4 blind nuts M5, 2 3cm wooden blocks.